Tiësto та Lucas & Steve випустили сингл «Zenless» для нової гри HoYoverse

В епічному співробітництві володар премії Греммі Tiësto та голландський дует Lucas & Steve об’єднали зусилля для нового треку «Zenless», що електризує музичну тему для міської фентезійної рольової гри HoYoverse «Zenless Zone Zero». З понад 40 мільйонами попередніх реєстрацій гра вже викликає величезний ажіотаж.

Цей шедевр похмурого техно поєднує легендарні біг-рум-біти Tiësto з футуристичними звуковими ландшафтами Lucas & Steve, передаючи суть «Zenless Zone Zero».

«Zenless» переносить слухачів у Нову Ериду, останню оплот людства проти надприродних лих, званих «Пустотами». Гімн служить звуковими воротами у світ, сповнений небезпеки, таємниці та хвилювання.

“Zenless Zone Zero” виходить 4 липня для PlayStation 5, ПК, iOS та Android за участю Tiësto та Lucas & Steve’s “Zenless”. Гравці зможуть переміщатися постапокаліптичним лабіринтом, збирати унікальну команду персонажів і розкривати секрети в залитому неоновим світлом місті Новий Ериду.

Це наша друга співпраця з Tiësto, і ми завжди надихаємося роботою з ним. Створення гімну для гри було для нас мрією, яка стала реальністю. Ми любимо Zenless Zone Zero і з нетерпінням чекаємо, коли всі почують цей гімн». – розповіли подробиці Лукас та Стів