Kesha Embarks відкриває новий розділ із запальним синглом «Joyride»

Kesha здійснила потужне повернення зі своїм новим синглом «Joyride», її першим релізом у 2024 році та новою віхою як дебют на її власному лейблі Kesha Records. Сингл написаний спільно з Zhone та Madison Love, вперше прозвучав наживо в бруклінському Planet Pride і тепер був офіційно випущений з динамічним ліричним відео.

«Joyride» знаменує собою тріумфальний новий початок для Кеші після її відходу з лейблів Dr. Luke’s Kemosabe Records та RCA. Ця незалежність настала після тривалих та бурхливих стосунків із лейблом, кульмінацією яких стала серія юридичних баталій, що завершилися врегулюванням у 2023 році. Сінгл — це святкування новоздобленої свободи, що перегукується з темами самоствердження з її попередніх альбомів Rainbow і High Road. У музичному плані “Joyride” знаменує собою повернення до фірмового звучання Кеші, що нагадує ранні хіти, такі як “Tik Tok” і “We R Who We R”.

Випуск Joyride Кеші вдало приурочений до Дня незалежності, що підкреслює її шлях до творчої та особистої свободи. Сьогодні ввечері вона стане хедлайнером фестивалю Wawa Welcome America у Філадельфії, за яким піде виступ на Lollapalooza та afterparty-концерт цього літа, а також виступ на фестивалі Hera HSBC у Мехіко.