Swedish House Mafia випускає новий електризуючий сингл “Lioness”

Легендарний, номінований на Греммі, мультиплатиновий електронний супергурт Swedish House Mafia випустив довгоочікуваний новий трек «Lioness» за участю Niki & The Dove.

Спочатку запланований до випуску у квітні, «Lioness» зіткнувся із затримками, але тепер він нарешті тут, на радість фанатів. Флейтовий трек має з’явитися на наступному другому альбомі тріо, який піде за їх релізом 2022 «Paradise Again». Цей новий альбом також був відкладений, спочатку він мав вийти минулого літа.

Шведський House Mafia дебютував із композицією “Lioness” наживо під час виступу Стіва Анджелло на Coachella у квітні, зачарувавши публіку на сцені фестивалю в Сахарі. Група, що складається з Себастьяна Інґроссо, Аксвелла та Стіва Анджелло, тепер офіційно представила сингл.

Окрім релізу «Левиці», шведська House Mafia готується до насиченого літа. Вони виступатимуть на численних міжнародних музичних фестивалях, включаючи фестиваль Garorock, фестиваль просто неба в Панамі, літній фестиваль у Лукці, фестиваль Untold та фестиваль Findings. Крім того, гурт оголосив про довгоочікуване перебування в Ushuaïa Ibiza, де вони дадуть шість недільних концертів з 21 липня по 25 серпня.

«Lioness» є ще одним свідченням новаторського духу та сталого впливу шведської House Mafia на сцену електронної музики. Завдяки виступам на фестивалях та резиденції на Ібіці фанати з усього світу можуть розраховувати на те, що вони зможуть відчути чарівництво, яке можуть створити тільки Аксвелл, Себастьян Інґроссо та Стів Анджелло.