DAYA випускає новий сингл «Don’t Call»

Володар Ґреммі  DAYA повертається зі своїм новим синглом “Don’t Call”, емоційною поп-баладою, що демонструє її унікальне поєднання душевного вокалу та електронної музики. Цей новий трек містить щиру лірику про те, як залишити минулі стосунки.

 «Don’t Call» має чарівну привабливість з того часу, як ми її створили, і я так рада її виходу. Це схоже на пісню, яку я завжди хотіла уявити світу, і для мене це великий емоційний реліз; Я сподіваюся, що люди відчують це у музиці» – повідала DAYA

Щоб відсвяткувати вихід синглу, DAYA влаштувала ексклюзивну вечірку прослуховування у Лос-Анджелесі 27 червня, лише за день до офіційного релізу синглу.Ну, а ви можете стати одним із перших, хто почує «Don’t Call», пісню, яка домінуватиме в ефірі цього літа.

ПРО DAYA

Родом із Піттсбурга, DAYA з дитинства захоплювалася музикою, її кар’єра почалася з її двічі платинового хіта «Hide Away» ще до того, як їй виповнилося 20 років. Її співпраця з The Chainsmokers над світовим хітом “Don’t Let Me Down”, який досяг 3-го місця в чарті Hot 100, закріпила її місце на сцені поп-музики.

Захоплюючі виступи DAYA прикрашали такі шоу, як The Today Show, Good Morning America, Jimmy Kimmel Live! і The Late Late Show із Джеймсом Корденом.