SCHILLER повертається до України!!!

Легенда електронної музики SCHILLER повертається до України із програмою DJ Experience, виступ відбудеться у Львові на Концертній Арені “Малевич”14 червня.

SCHILLER отримав широке визнання критиків і став одним із найбільших концертних проєктів Німеччини, виступаючи у співпраці з відомими музикантами.

Проект німецького продюсера Крістофера фон Дейлена SCHILLER швидко став одним із найбільших концертних проєктів  Німеччини та отримав широке визнання критиків у всьому світі. Артист не ховається за вже звичними та успішними роботами, а перебуває у постійному пошуку нових форм та творчих ідей. Серед партнерів Шиллера зі співпраці – Томас Ді з “Fantatische Vier”, Майк Олдфілд, Cosmic Baby, Міла Мар, Майк Резерфорд та Сара Брайтман.

SCHILLER не байдужа доля України та її громадян, оскільки на своїх виступах він завжди виражає підтримку нашій країні. Його музика має магічну силу пробуджувати надію в найважчі моменти. Подія у Львові обіцяє бути ковтком свіжого повітря та підтримкою в такі нелегкі часи.