Новий документальний фільм Avicii “Я Тім” дебютує на кінофестивалі Tribeca

Організатори кінофестивалю Tribeca нещодавно оприлюднили список фільмів, які будуть включені до нього цього року і  програма може багато чого запропонувати любителям електронної музики. Особливо хочемо відмітити стрічку Хенріка Бурмана “Avicii – I’m Tim”. Світова прем’єра котрого відбудеться саме на цьому фестивалі. 

За повідомленням Billboard  у фільмі будуть представлені інтерв’ю , що раніше не публікувалися з Девідом Геттою і колишнім соратником Авічі Крісом Мартіном з Coldplay . Опис документального фільму супроводжується низкою фотографій молодого Авічі, які підкріплюють обіцянку, що в ньому буде досліджено раннє життя людини яка зрештою стала однією з найбільших зірок електронної танцювальної музики  перш ніж її життя трагічно обірвалося через самогубство.

“До появи Авічі був тільки Тім”, – йдеться в синопсисі фільму. “Вперше з його власних слів станьте свідком шляху сором’язливого, але приголомшливого музичного таланту, який незабаром стане одним із визначальних артистів свого покоління”