Пісня “Smalltown Boy” гурту Bronski Beat перевидається до свого 40-річного ювілею і була перероблена лейблом ABSOLUTE

Знаменитий трек, який вийде 26 липня, буде перевиданий обмеженим тиражем (1000 копій) на флуоресцентно-рожевому вінілі та в інших фізичних форматах, включаючи пронумерований кольоровий 7-дюймовий прозорий компакт-диск

АБСОЛЮТ. Лондонський діджей і продюсер Ant McGinley, відомий своїми переробками пісень Кайлі Міноуг (Padam Padam) і Fever Ray (Shiver), на честь річниці випустив стрімкий, наповнений трансом ремікс.

“Коли мене попросили переробити “Smalltown Boy”, я буквально кричав”, – сказав МакГінлі в прес-релізі. «І коли я почав над цим працювати, то був такий емоційний досвід. Поки я його записував, мене знудило, що зі мною трапляється дуже рідко, і це дало мені зрозуміти, наскільки особливим був цей трек».

«АБСОЛЮТ зберіг сильну суть того періоду та пісні. Бас!» додав вокаліст Bronski Beat Джиммі Сомервілл. “Я перенісся назад у той час, коли ми вперше складали пісні (стукали по Pro One і Moog), і зрозумів, що мені більше ніколи не доведеться ходити, вокально імітуючи послідовність!”

Випущений 25 травня 1984 року, “Smalltown Boy” вивів гей-синті-поп-групу Bronski Beat в чарти і на танцполи з її чудовими синтезаторами та  фальцетом Джиммі Сомервілья, який оспівував історію відкидання та болю.