Драм-н-бейс-трек “The Spark” створений молодіжною реп-ініціативою у Ірландії, став вірусним у минулі вихідні

Пісня була створена молодими реперами з Lisdoonvarna Crew та Rhyme Island, молодіжного реп-проекту, яким керує Kabin Studio, некомерційна організація, що займається музикою та творчістю у передмісті Корка Нокнахіні. Діти віком від дев’яти до 12 років працювали з місцевим продюсером GMCBeats над написанням та записом «The Spark» за підтримки урядової ініціативи Creative Ireland.

Потім обидві групи об’єдналися, щоб зняти супроводжуючий музичний кліп, у якому молоді люди в панамах та сонцезахисних окулярах читають реп у кількох знайомих місцях міста Корк.

Пісня “The Spark” привернула увагу любителів музики по всьому світу за кілька днів з моменту її випуску.”Реакція була приголомшливою”, – сказав The Guardian у понеділок продюсер GMCBeats, справжнє ім’я Гарі Маккарті. «Енергія та позитив дітей надихають людей. Це пісня, що дійсно запам’ятовується».

«Деякі ірландські учні початкової школи склали мелодію, і немає жодних законних підстав для того, щоб вона стала такою жорсткою, чорт забирай», — написав один користувач X, в той час як інший назвав трек «пісня літа».

Пісня стала неофіційним гімном щорічного Cruinniú na nÓg (Збори молоді), в рамках якого пройде понад 1000 безкоштовних творчих заходів для дітей та підлітків у всій Ірландії.І вона дійсно КАЧАЄ!!!