Пеггі Гоу випускає дебютний альбом “I Hear You”, що демонструє атмосферу хаус-музики 90-х

Пеггі Гоу, південнокорейська діджейська сенсація, випустила свій довгоочікуваний дебютний альбом I Hear You, через вісім років після виходу свого першого синглу. Маючи репутацію автора улюблених гімнів Гоу зміцнює свою позицію одного з найпопулярніших імен в електронному жанрі.

Сходження Пеггі Гоу до слави включає те, що вона стала першою корейською жінкою, яка грала в Berghain, була хедлайнером великих суперклубів Ібіці і навіть запустила власну лінію одягу Peggy Goods.

Минулого року вона випустила хіт “(It Goes Like) Nanana”, пісню у стилі хаус 90-х, яка очолила чарти у п’яти країнах і зібрала майже 500 мільйонів прослуховувань.

Дебютний альбом Гоу, випущений на лейблі XL Recordings, багато в чому заснований на клубній музиці 90-х, поєднуючи ретро-звучання із сучасними електронними бітами.Вплив Пеггі Гоу виходить за межі музики. Нещодавно вона прикрасила обкладинку Billboard USA, і попереду у неї напружений рік із виступами на сцені Glastonbury’s Park Stage та її найбільшим виступом як хедлайнери в лондонському Gunnersbury Park 17 серпня. Крім того, Гоу відвідає Азію для участі у кількох музичних фестивалях, включаючи We The Fest в Індонезії. , фестиваль Good Vibes у М’янмі та фестиваль Fuji Rock у Японії.

Послухайте дебютний альбом із 10 треків I Hear You просто зараз!