Італійський діджей встановив світовий рекорд, граючи у клубі 10 днів нон-стоп

Італійський діджей встановив світовий рекорд, граючи у клубі 10 днів нон-стоп
Італійський діджей Фабер Морейра відіграв найдовший клубний сет в історії: він тривав 10 днів та 4 години (244 години 2 хвилини). Він побив світовий рекорд, встановлений 2010 року польським діджеєм Норберто Локо.

Фабер Морейра грав у місті Салуццо з 15 травня до ранку 26 травня, повідомляє сайт Книги рекордів Гіннесса. Його сцена була обладнана всім необхідним, включаючи ліжко для коротких перерв, які дозволялося йому брати. Діджей відпочивав п’ять хвилин на годину – у сумі дві години на день.

За словами Морейри, у перші кілька днів він був «повний адреналіну». Однак на п’ятий день почав відчувати наслідки відсутності сну і став обдавати себе крижаною водою, щоб не заснути.

«Іноді я мало не засинав на мікшері. Мене постійно попереджали очевидці: у них був маленький дзвіночок, яким вони користувалися, щойно бачили мої очі закритими. Я ненавидів цей звук», – розповів Морейра.

До марафону діджей готувався два роки, дотримуючись вказівок особистого тренера, дієтолога, фізіотерапевта та гуру йоги.

«Я поставив цей рекорд, щоб кинути виклик самому собі та довести свою фізичну витривалість. Але переважно через те, що діджеїнг — це моє життя», — поділився Морейра.