Ікона трансу ATB анонсував свій фінальний альбом

Небесний архітектор транс-музики, ATB, анонсував свій останній студійний альбом, знаменуючи собою гірке завершення кар’єри, що стала саундтреком до мрій цілого покоління.

Легенда німецької танцювальної музики, яка працює вже близько трьох десятиліть, випустить свій останній студійний альбом у 2025 році, згідно з прес-релізом, наданим EDM.com. На момент написання статті він не оголосив конкретної дати релізу.

Через 10 студійних альбомів та понад 55 золотих та платинових платівок ейфорична музика ATB продовжує захоплювати шанувальників. Від позачасового вокалу “9PM (Till I Come)” до блаженної величі “Ecstasy”, багато його пісень вважаються класикою поколінь в області трансу.

«Знаєте, коли мені було п’ять і десять років, я брав інструменти та створював нові мелодії. Для мене завжди була мета створювати мелодії, які виживуть протягом багатьох років», – розповів ATB. «Кожного разу, коли хтось приходить до мене і каже, що моя пісня допомогла йому пережити важкі часи, я говорю собі: «Добре, саме тому я займаюся музикою». Саме це змушує мене писати більше музики. Я можу бути присутнім у житті інших людей через свою музику, і це гарне почуття».

У той час як фінальне сяюче крещендо лунає з його студії, ATB розпочинає тур 2024 року, іронічно названий «Don’t Stop».