Армін ван Бюрен випустив 21 частину альбому «A State Of Trance»

Альбом вийшов у тому ж форматі, що і торішнє 20-е видання, “A State of Trance 2024 (Mixed by Armin van Buuren)” включає три мікси, загалом 42 треки.

Крім таких відомих виконавців, як Upper & Beyond, Ахмеда Хелмі, Аллена Уоттса, Ендрю Рейела, Девіда Форбса та Метта Факса, в останньому випуску багаторічної серії міксів представлені музиканти, як Феррі Корстен, HI-LO і Ліллі Палмер. Ван Бюрен анонсував останнє видання серії у своєму щотижневому радіошоу A State of Trance 2 травня, а перші два мікси будуть достроково випущені 3 травня та 1010 року. Остаточний мікс вийде в п’ятницю, 17 травня.

 

У своїй заяві голландський транс-ваговик сказав: «Я вражений якістю музики, що випускається щороку; це те, що змушує мене продовжувати збирати ці альбоми, навіть через два з лишком десятиліття. Транс-музика стала настільки поширеною та сумісною з іншими жанрами, що мені одночасно дуже весело і дуже важко звузити список до «всього» 42 треків», – додав він. Ось чому мені подобається створювати ці мікс-альбоми. Три години найкращої транс-музики від мене до вас. Насолоджуйтесь!”