d059766ee391305041287a78a56fe4ad

25 Июня 2020

TANA стала гідом власного кліпу!

Складно сказати, що найбільше приваблює в Європі відомих виконавців і режисерів: мальовничі краєвиди або привітні люди. Як би там не було, кліпи тут із задоволенням знімають як закордонні, так і українські зірки.

Знімаючи кліп на трек Alone, TANA провела тиждень в Нідерландах, Австрії, Німеччині, а після повернення поділилася найяскравішими враженнями з подорожі.

Подорожі для артистки - це найкращі ліки від усіх хвороб. Для когось це здасться дивним, але з 16 років TANA подорожує сама. Півтора місяці в Мексиці, три тижні в Домінікані. А ще побувала в таких країнах як: Бельгія, Німеччина, Австрія, Нідерланди, Арабські Емірати, Росія, Польща, Франція, Єгипет, Ізраїль, Чехія. Весь цей час артистка просто насолоджувалася відпочинком і пам'ятками.

Ідея зняти кліп в тих країнах, в яких я вже побувала прийшла режисерові відео роботи Дмитру Мухіну.

«Alone - пісня переосмислення, це поштовх щоб перебороти свої комплекси, страхи і очікування. Вона присвячена тим, хто не готовий приймати себе перебуваючи без кого-небудь поруч. Alone - показує, що перебуваючи на самоті це шлях до досягнення гармонії зі своїм внутрішнім світом. Це дає можливість пізнати себе, дає час на те, щоб змінити себе і зробити висновки для того щоб йти вперед і не озиратися назад відкриваючись новим людям на своєму шляху», - розповіла TANA про свою нову роботу.