3ab06543422e9df29d03ff90ac9d4886

16 Мая 2020

NK | Настя Каменських презентувала зворушливий кліп і пісню «Воспоминания»

Суперстар NK | Настя Каменських, чиї хіти підкорюють Латинську Америку і світові музичні чарти, представила новий кліп і трек «Воспоминания». Це романтична історія спогадів співачки, створена з архівних фото, відео і великої любові.

На створення такої відеороботи співачку надихнули приємні спогади, які нахлинули при перегляді старих фото і відео на телефоні. Кліп співачка зняла сама у дворі власного будинку.

«В один затишний вечір я переглядала фото в телефоні. Щасливі посмішки, сонячні дні і романтика мене так надихнули, що я захотіла створити з усього цього невеличкий фільм спогадів. Щоб прожити ті відчуття ще раз», - зазначила NK.

У кліпі зібрані кадри з романтичних подорожей співачки з чоловіком. За словами NK, зберігати такі моменти не тільки в пам'яті, але і на фото, відео або в якихось сувенірах для неї дуже важливо.

«Я люблю і ціную кожен день свого життя. Тому обов'язково зберігаю свої життєві події в фото, відео або якихось предметах. У мене є особливе місце, де я зберігаю всі флешки, старі телефони - так звана шкатулка спогадів. Я можу відкрити її в будь-який момент і з посмішкою і теплом в серці прожити ті щасливі моменти знову і знову. Живіть так, щоб вам хотілося згадувати і прожити ще раз кожен день. Давайте зберігати світло свого життя. Зберігати любов, яка у вашому серці », - додала артистка.

NK - справжня дівчина-космополіт. Вона народилася в Україні, росла в італійському Неаполі, подорожувала з гастролями по всьому світу. А сьогодні її треки підкорюють чарти Латинської Америки, Іспанії, Італії, Румунії, Туреччини та навіть Індії. І в своєму кліпі співачка зібрала колаж з найбільш знакових поїздок в улюблені країни, де особливе місце зайняла Італія.

«З Італією у мене особливий зв'язок. Ця країна в моєму серці назавжди, адже саме з нею пов'язані яскраві спогади мого дитинства. Я росла в Неаполі і з великим інтересом вже з малого віку знайомилася з країною. Мені вона досить близька: їх темперамент, любов до життя, відкритість, щирість. Італійці - неймовірні. І ми з Льошею дуже любимо подорожувати по Італії, повертатися туди знову і знову і дивуватися кожен раз, як країна розкривається по-новому », - прокоментувала Настя.

Прем'єра кліпу і пісні відбулася 15 травня на офіційному YouTube-каналі співачки, а також на всіх діджитал-майданчиках.