Tycho представляє новий альбом “INFINITE HEALTH”

Незабаром вийде Infinite Health, шостий альбом суперзірки концертної електронної музики. Розробляючи саундтрек, натхненний «надією на майбутнє і реквіємом минулого», Tycho каже, що його наступний альбом був створений з більш передовим електронним мисленням, в основі якого він «зосередився на брейках, барабанах та ритмічних елементах». .

На підтвердження своїх слів Tycho випустив перший сингл з альбому Infinite Health, з назвою “Phantom”, який він назвав своїм коханим і на створення якого він витратив найбільше часу разом із Крісом Тейлором із Grizzly Bear та давнім співавтором Заком Брауном.

«Я хотів, щоб «Фантом» відчувався як суміш вогнів у нічному клубі з якоюсь невідомою сутністю; розум, що рухається і змінюється, який служив провідником до більш глибокого розуміння того, що знаходиться під поверхнею існування», — пояснив він у прес-релізі. . «Йдеться також про те, щоб змиритися зі смертністю, коли привид є всюдисущим привидом. Я витратив на цю пісню більше годин, ніж будь-яку іншу на платівці. Я використав емуляцію синтезатора Juno для басової партії, і я відчуваю – це щось нове для мене».