eae744e944a4a92def45269d896e9de9

10 Января 2020

#PlasticFreeParty: Більше 1500 діджеїв світу підтримали ‘еко-райдер’

Боротьба за збереження навколишнього середовища продовжує набирати обертів та вже дібралася до фестивальної та клубної індустрії. Тепер про проблему екології всерйоз задумалися діджеї та саунд-продюсери, які активно гастролюють.

#PlasticFreeParty – нова ініціатива, яку запустив канадський електронний дует BLOND:ISH. Її суть полягає в тому, щоб виключити будь-який вид одногоразового пластику з гримерок та діджей-плейсів в клубах та на фестивалях. Сюди відносяться пляшки, стаканчики, упаковки, трубочки для пиття, столові прибори, пакети та інше. Ініціативу вже підтримали такі зірки, як Pete Tong, Richie Hawtin, Sven Väth, Ben Klock, Erick Morillo, Peggy Gou, Fatboy Slim, Gorgon City та багато інших артистів, клубів та музичних агентств.

Глобальна мета проекту: повністю позбавити музичну індустрію від одноразового пластику до 2025 року. Але вже зараз автор проекту говорить: ‘Ми знаходимося в тій важливій точці, де еволюція починає поворот, а зміни відбуваються прямо в повітрі. Замовчування проблеми не принесе результатів’.