5b5a93314ca5d6d4d6161b52f9fcb4c5

06 Ноября 2019

Igor Kovalsky візьме участь в четвертому сезоні проекту ‘Битва’

Igor Kovalsky візьме участь в четвертому сезоні проекту ‘Битва’.

Неочікувано для всієї команди DJFM, програмний директор та ведучий найгучнішої радіостанції України, Igor Kovalsky, візьме участь в четвертому сезоні проекту ‘Битва’. В рамках проекту проводяться бої з боксу серед медійних особистостей.

У попередніх трьох сезонах участь в ‘Битві’ взяли співаки, музиканти, актори, діджеї, моделі, бізнесмени та інші представники українського шоу-бізнесу. Серед них: Наташа Ростова, Поліграф ШарікOFF, Ярмак, Андрій Осадчук, Анна Добриднєва, Олександр Павлік, Епіфаніо Лопез, Віталій Борисюк, Юліана Купцова, DJ Lutique, Анетті Жернова, Дмитро Бабак, Дмитро Топоринський, Максим Єжов, Артур Логай, Микита Горюк та багато інших.

Igor Kovalsky є дебютантом ‘Битви’ та виступить в супертяжкій вазі. В нього немає досвіду в боксі, але ми знаємо, що він міцний горішок. З ким зустрінеться в бою програмний директор DJFM, поки невідомо. Стежте на анонсами на офіційній сторінці проекту.

Бої відбудуться 28 листопада в Києві, місце зустрічі – Pochayna Event Hall. А з 30 жовтня вже стартувала підготовка учасників до нашумівшого бійцівського проекту. Організатори події зазначають, що не дивлячись на лічені тренування, у програмного директора DJFM спостерігається великий прогрес.

За процесом підготовки Ігоря Ковальскі до ‘Битви’ можна стежити на його офіційній сторінці в Instagram, або за хештегами #ПроектБитва та #Битва.