612eb0d08761806b6c7aa278039dcef8

13 Июня 2019

10 причин піти на «Білі Ночі. Versailles»

Matisse & Sadko, Claptone, Elderbrook, Tube & Berger та Reinier Zonneveld - хедлайнери найпишнішої вечірки літа.

14-15 червня Арт-завод Платформа приймає перші тематичні «Білі Ночі. Versailles». Що це значить? А значить це те, що тепер, на кожному фестивалі ми приміряємо нові образи, атмосферу і музику. Так, першою темою став Версаль і нас чекає багато краси про яку ми розповімо вам нижче:

1.     Іноземні гості

 

Цього року хедлайнерів стало ще більше. Це цілий квінтет із різноманітних напрямків та атмосфер. Matisse & Sadko, Elderbrook, Tube & Berger, Reinier Zonneveld і звичайно ж Claptone, який виступає у венеціанській масці з довгим дзьобом.

2.     Локальні артисти

 

«Білі Ночі» одні з небагатьох дають дорогу локальним артистам надаючи їм 5 сцен. У цьому році це буде потужний поштовх, адже відразу 120 музикантів зможуть показати, що нічим не гірші світових зірок.

3.     Коктейлі

 

Більшість фестивалів не заморочуються з приводу коктейлів і ллють швидку клубну класику. Але ця історія зовсім не про Версаль. Тут нас чекає Маргарита на соці кактуса, цитрусово-вишневі стронги, малинові Апероль і ще більше сотні авторських розробок на алеї барів. До слова, першим 100 відвідувачам фестивалю які прийдуть в костюмах організатори подарують коктейлі.

4.     Зустріч з учасниками «Топ-модель по-українськи»

 

У спеціальній зоні фестивалю можна буде особисто зустрітися з учасниками відомого шоу «Топ-модель по-українськи» Ясею Крутовою, Дмитром Топорінским, Ганною Троян, Максимом Осадчуком і Єгором Степаненко. Ви зможете не тільки познайомитися із зірками, дізнатися всі подробиці та складнощі проекту, а й поспілкуватися, взяти автограф і сфотографуватися.

5.     ЗD mapping

 

Як нам сказали, можна забути весь меппінг, який ви бачили раніше, так як в цей раз будуть зовсім інші масштаби і сюжети. Ми не хочемо зайвий раз перегрівати ваші очікування, але все ж буде дуже неймовірно.

6.     Шоу короля і королеви

 

Тут ми вам не розповімо всіх деталей, але знаємо, що крім шоу короля і королеви будуть танцювальні перформенси в просто заворожуючих костюмах Версальської тематики.

7.     Б'юті зона

 

Класична зона фестивалю в цей раз стане більшою. Організатори почули прохання всіх дівчаток додати потужностей для створення краси.

8.     Фотозони

 

Тепер будуть не просто красивими і яскравими, а й з темою фестивалю. Так що, можна буде відчути себе томною дамою або цілком собі знатним месьє.

9.     Зона Fast Married

 

Одна з найулюбленіших зон фестивалю. Дійсно дуже затишне, атмосферне і незвичайне місце. Якщо ви хочете весело провести час в парі та відпрепетирувати своє весілля - вам точно сюди.

10.  Безкоштовно в День Народження

 

Як виявилося далеко не всі знають, що на «Білі Ночі» іменинникам вхід безкоштовний. Головне мати при собі паспорт з датою народження в день фестивалю, бути старше 18 і все, ласкаво просимо!

Нагадуємо: неймовірне дійство відбудеться вже зовсім скоро 14 і 15 червня, квитки і всі подробиці тут https://whitenights.com.ua/  Круті відео для ваших сторіз качайте тут: https://clck.ru/GQX5F.