забыли пароль?

DJFM  →  Новости  →  Alina Pash – ПИНТЯ: Гори


Шрифт + -
03 Июня 2019

Alina Pash – ПИНТЯ: Гори /DJFM News

da358cdc588fb115d44db39fb473b7d5

Закарпатські села, що розкинулися між гір і лісів – магічні місця. Вони сповнені міфів, легенд і повір'їв. Одна з історій, що місцеві жителі передають із вуст в уста – про Пинтю Хороброго. Говорили, він був пов'язаний з самим графом Дракулою ...


Закарпатський Робін Гуд – Пинтя не був «хорошим хлопцем», але завжди боровся за добро. За його голову давали щедру нагороду. Пинтю брала хіба що «срібна куля». Хто би на нього не полював, вбити нікому не вдавалося. Здали Пинтю свої ж, четвертували в румунському місті на 33 році життя. З тих пір Пинтя став місцевим героєм, а пізніше – головним персонажем містичного закарпатського фольклору.


«Він був моїм давнім предком. Ця розповідь про нього. Цей альбом про мої корені, витоки, рідних місцях. Адже я родом з гір! », – каже Alina Pash.«Пинтя: Гори» – перша частина довгоочікуваного дебютного альбому співачки, яка стала головним відкриттям року на українській сцені в 2018 році. Захоплююча, цільна історія, сюжет якої співзвучний з історією життя самої Аліни.


Не випадково альбом відкриває фрагмент із книги Олександра Гавроша про пригоди все того ж Пинті-розбійника. Слідом за ним – новий забійний Pash-хіт «Bosorkanya». Під пружний контрабас і в'язкий хіп-хоп біт Аліна співає українську народну пісню про дівчат, яких насильно видають заміж за багатого. «Але ж всі хочуть справжнього кохання!» Без паузи на видих – вже відомий хіт «Bitanga», з кліпу на який почалася творча історія Alina Pash.

Ейфорійний герідж «Течія», заспівати трьома мовами – данина рідним краям. Місця, де сплітаються безліч мов і традицій, народжуючи унікальну, неповторну середу. Карнавальний хіт «Слухай» –  ода свободі. Під запальні тропічні ритми Аліна згадує молоді роки: «Це моє тінейджерство. Час, коли хотілося пізнавати світ і посміхатися перехожим».


Кожен наступний трек альбому – не схожий на попередній. Через патентований мікс із етно і електроніки, хіп-хопу і трайбл-бітів, Alina Pash виходить на нові музичні території – іноді дуже екзотичні. Стильний нью-біт вігрівом «Tamagotchi», потужні гуркіт брудного електро в номері «Тільки вгору» (тут вокал Аліни виразно нагадує Grimes) і ніжний урбан-соул родом з 90-х в завершальній альбом баладі «Середина».«Це моє перше розуміння любові. Тієї, що трапилася зі мною. Пісня про те, як складно і як важливо знайти середину в любові», –  каже Аліна. За її словами, лейтмотивом усього альбому стає жіноча сила: «Wild woman from roots! Це іс торія про те, звідки я і що я відчуваю».


Останньою важливою деталлю, яка доповнює загальну картину альбому, стає аксесуар, що зображений на його обкладинці. Це вогненна саламандра. Таких часто можна зустріти на карпатських землях. «Мій маленький дракон, моя тотемна тварина», –  робить висновок Аліна.


Альбом Alina Pash - «Пинтя: Гори» вже доступний для стрімінга і скачування у всіх онлайн-магазинах. Видавець - лейбл HitWonder. Друга частина альбому вийде 14 червня 2019 року.


Apple Music >>>

Google Music >>>

Spotify >>>

Deezer >>> 


Теги: DJFMNews

Новости

8313c6108881be84b4068edc49d67b91

Масштабная игра с погружением в киносюжет Mystery Play /DJFM News

Mystery Play представляет абсолютно новый формат развлечения для Украины, известный в мире как “игра с погружением”

12:02 18  Сентября
530613b5736749e0e5e1b95ccc8d8847

Не ночами єдиними /DJFM News

16 і 17 серпня в Києві відбудеться завершальний фестиваль в цьому сезоні Білі Ночі | COSMOS

15:11 14  Августа
1d2f8a4691a83d146d4174936a58b540

Оголошено фінальний лайн-ап Білі Ночі | COSMOS /DJFM News

16 і 17 серпня в Києві відбудеться завершальний фестиваль цього сезону Білі Ночі | COSMOS, хто стане його хедлайнерами та чого чекати

10:23 10  Августа