Пісня Avicii Hey Brother досягла 1 мільярда прослуховувань на Spotify майже через десять років після свого випуску

Спочатку випущений у 2013 році як сингл з його дебютного альбому True, Hey Brother став п’ятим треком покійного шведського виконавця, який перевищив 1 мільярд прослуховувань. Сингл особливо відомий своїм поєднанням EDM з елементами фольку, що зробило його фаворитом серед великого бек-каталогу Avicii

Американський співак та автор пісень Ден Таймінскі, який виконав характерний вокал у пісні «Hey Brother», у новому інтерв’ю поділився своїм досвідом роботи над цим треком.

“Я закохався в цю пісню відразу, як тільки почув її”, – поділився Тимінскі у відео. «… Я не думаю, що в мене колись буде можливість записати щось, що досягне навіть найвіддаленіших куточків землі, ніж Hey Brother.

Тимінскі також був серед виконавців на торішньому концерті на честь Avicii, що проходив на стокгольмській Avicii Arena. Виставку «Разом заради кращого дня» було організовано Фондом Тіма Берглінга, організацією із запобігання самогубствам та психічному здоров’ю, заснованою батьками Авічі після його самогубства у 2018 році.

Нагадаємо, цього року на кінофестивалі Tribeca відбудеться прем’єра нового документального фільму про Avicii, знятого шведським режисером Хенріком Бурманом.