Музика повернеться до TikTok, коли платформа досягне ліцензійної угоди з Universal

 

Музика, що належить Universal Music Group, повернеться до TikTok після укладання ліцензійної угоди між лейблом та додатком.

UMG (Universal Music Group) видалила свої треки з платформи у січні цього року у зв’язку із закінченням терміну дії ліцензійної угоди.

В результаті відео з музикою таких виконавців, як Тейлор Свіфт, Бьорк, Дрейк та Кендрік Ламар, а також виконавців електронної музики Aphex Twin, Skrillex, Knife Party та багатьох інших, було відключено.

У той час UMG звинуватила TikTok у використанні своєї платформи «щоб завдати шкоди вразливим артистам», заявивши, що TikTok запропонував компенсувати своїм артистам та авторам пісень «частку ставки» від того, що платять інші великі соціальні платформи.

UMG підкреслила, що, незважаючи на значну базу користувачів TikTok, зростання доходів від реклами і зростаючу залежність від музичного контенту, його внесок у загальний дохід становить лише близько 1 відсотка.

Тепер обидві сторони досягли нової угоди, і глава UMG сер Люціан Грейндж заявив: «Ця нова глава у наших відносинах з TikTok фокусується на цінності музики, верховенстві людської майстерності та добробуті творчої спільноти».

Шу Чу, генеральний директор TikTok, додав: «Музика є невід’ємною частиною екосистеми TikTok, і ми раді, що знайшли шлях уперед із Universal Music Group».