8cb6996f7053d4e499d53dbf5b310aa0

14 Августа 2019

Не ночами єдиними

16 і 17 серпня в Києві відбудеться завершальний фестиваль в цьому сезоні Білі Ночі | COSMOS. Організатори обіцяють нам, що ці ночі стануть найяскравішими, танцювальними і найгарячішими.

Білі Ночі - це не просто гарна музика, кращий лайн ап і танці до упаду. Це емоції, почуття, спогади, драйв, кохання в кожному ковтку і дотики музики, які змушують тіла рухатися у власному ритмі до мурашок по шкірі.

Але крім музичної складової, Білі Ночі - це нескінченна кількість різноманітних розваг, смачної їжі, алкоголю на будь-який смак.

Так що ж таке Білі Ночі, крім самих ночей?

Локація. Арт завод Платформа, яка стала вже культовим місцем для всіх киян і гостей столиці. У будь-яку пору року, там панує своя атмосфера, післясмак якої змушує повертатися туди ще і ще. З кожним разом там стає все комфортніше, зручніше. Неначе це те найулюбленіше місце, де ти вперше поцілувався, спробував смачної їжі або відірвався по повній до самого ранку.

Всіх гостей пригощати буде Ulichnaya Eda. Так, та сама, від якої слинки течуть навіть у найвибагливіших гурманів. Більше 40 резидентів подарують вам справжній смакової оргазм, щоб були сили танцювати і далі.

Величезна кількість барів, де приготують для вас дуже смачні коктейлі, від яких кругом піде як голова і думки, так і ноги в танок. Не любите коктейлі? Смакуйте нескінченну кількість смачного ігристого вина, куштуйте крафтове пиво і сидр. А окремі локації від Martini, Jack Daniels & Capitan Morgan, окрім смачних напоїв, подарують Вам цікаві активності, ігри, круті фотозоні, зони відпочинку і все, що ви побажаєте. Головне не змішуйте.

Якщо втомилися танцювати, пити і їсти, то будь-який з гостей Білих Ночей зможе відпочити в комфортно обладнаних зонах для відпочинку, розслабитися в зручних мішках, покурити кальяни і дивитися на зірки до самого ранку.

А коли і це вже спробуєте, на території Арт Заводу Платформа ви зможете знайти для себе найкрутіші і емоційні речі. Фотозони найкращих брендів, які навіть не вмістяться в ваших фантазіях, що таке можна було зробити. Тони метофану, мільярди музики навколо, тисячі красивих людей і Білі Ночі, куди без них. Зустрінь світанок разом з нами на найяскравішій Ночі цього літа!