7f6768f210a628995a4a299cdd20e520

18 Марта 2019

ПРЕМ’ЄРА ПІСНІ: MamaRika - Prolisky

Сьогодні, 5 березня, MamaRika випустила новий трек під назвою “Prolisky”. Пісня — особливий сорт пролісків, який турботливо “вирощували” під студійним “сонцем” та “поливали” найсміливішими звуковими ідеями. “Квітку” встигли виростити до початку весни. І ось результат.

 

Якою є жіноча сила? Дуже різною. MamaRika у синглі "Prolisky" вирішила підкреслити одну з найбільших та найвеличніших сторін цієї сили. В трьох хвилинах, безперечно головного хіта цієї весни, витончено поєднані три важливих елементи.

 

Перший — могутність жіночої любові. Її безмежність та самовідданість. Другий — велика сила українок. Багато хто знає, наскільки наші жінки прекрасні. Саме в такій ненав’язливій формі відкривається зміст пісні “Prolisky”. Проте у поєднанні з першим елементом, другий отримує беззаперечні аргументи.

 

Третій — сама музика. Це простий біт, який запам'ятовується та згодом

 обростає народними деталями. А сама MamaRika успішно поєднує в вокалі хіп-хоп і елементи фольклорного співу. Що формує унікальний стиль співачки — український R'n'B.

MamaRika:

— Всім нам відомо, що проліски — це рідкісні та тендітні квіти, які, як і ми дівчата, потребують захисту та турботи. Хлопці, любіть та бережіть своїх коханих, бо нашо вам ті проблеми :)

 

Два цікавих факти про проліски. Перший - в 2012 році за рідкісну луковицю проліска з жовтими пелюстками на аукціоні eBay віддали 725 фунтів, що є рекордом. Другий - проліски внесені у червоний список Києва та області, як рідкісні рослини.

 

“Prolisky” все доступні для перегляду на офіційному YouTube-каналі MamaRika.