Дуа Ліпа розповіла як народився її  мегахіт  Houdini

Нещодавно Дуа Ліпа розповіла, що її  мега хіт  Houdini — одна з 97 пісень, які вона написала для свого нового альбому.

Як відомо, Дуа Ліпа тричі  відкладала свій тур Future Nostalgia, але як тільки вона вирушила в дорогу, до неї швидко надійшло натхнення для нової музики  та можна сказати  вона фактично почала писати «Houdini»  саме під час туру.

В інтерв’ю журналу Rolling Stone вона розповіла, що проводила деякий  час у Лос-Анджелесі, де Кевін Паркер відомий за проєктом Tame Impala запросив її до своєї домашньої студії.

“Кевін сидів за комп’ютером, працював над моніторами … і просто програвав трек”, – згадує Липа. Звуком став риф, з якого починається сингл, що змусило її «миттєво надихнутись». Приспів швидко сформувався за допомогою Керолайн Ейлін та Тобіаса Джессо молодшого відомих голлівудських сонграйтерів.

З розвитком пісні Липа пропрацювала чотири різні версії куплетів, як раптом відчула, що нарешті пісня закінчена.«Цей трек втілює найлегші та найрозкутіші частини мого холостяцького буття. Цей трек дуже нахабний й досліджує чи дійсно хтось вартий мого часу, чи я навіть не помічу цю людину”- зазначила співачка.

Нагадаємо що цього тижня пісня Дуа Ліпи Houdini займає третю сходинку “Зіркової двадцятки “на DJFM, ну а свіжий лонгплей співачки  має вийти у цьому році. Дуа підкреслювала, що він сильно відрізнятиметься від попередніх робіт. Платівка буде з нотками «психоделії 1970-х».