Дон Діабло та R3HAB випустили новий сингл «Disco Marathon» за участю NEEKA

Легенди танцювальної музики Дон Діабло та R3HAB вперше об’єдналися, щоб випустити свій сумісний трек «Disco Marathon» за участю талановитого британського дуету співаків та авторів пісень NEEKA. Співпраця поєднує інноваційні методи виробництва Дона Діабло з динамічною енергією R3HAB, в результаті чого виходить унікально освіжаючий трек. «Disco Marathon» ідеально підходить для танцювальних вечірок з друзями чи новими знайомими у теплу погоду, і протягом усього сезону він активно ротуватиметься.

Дон Діабло поділився своїм хвилюванням з приводу релізу: Дуже радий нарешті випустити платівку з Фаділом після всіх цих років перетину шляхів по всьому світу. Платівка, в якій ідеально поєднуються обидва наші звучання за допомогою суперталановитого жіночого вокального дуету NEEKA.”

R3HAB підтримав ці почуття: «Ми з Доном перетинаємося вже понад десять років, і це щось особливе – нарешті об’єднати зусилля у нашому першому спільному синглі. Ця платівка поєднує наші танцювальні стилі, і літо здається ідеальним часом, щоб поділитися нею зі світом».

І R3HAB, і Дон Діабло чудово розпочали 2024 рік. R3HAB активно співпрацює з такими артистами як Fast Boy, Джейсон Деруло, Da Tweekaz, VIZE, Сем Фельдт та іншими. Тим часом Дон Діабло об’єднався, серед інших, із майором Лазером та Феліксом Джаєном. NEEKA, лондонський дует, може похвалитися вражаючими заслугами в написанні таких гучних імен як Дрейк, Майкл Джексон, Майлі Сайрус, MØ, Авічі і Крейг Девід.

Відчуйте чари «Дискомарафону» і нехай він стане саундтреком до ваших літніх свят.