АРМІН ВАН БЮРЕН І ДЕВІД ГЕТТА ПРАЦЮЮТЬ НАД СВОЄЮ ПЕРШОЮ КОЛАБОРАЦІЄЮ

Армін ван Бюрен і Девід Гетта, двоє найвидатніших музикантів електронної танцювальної музики всіх часів, об’єднуються вперше після десятиліть успіху.

Почавши свою кар’єру майже 30 років тому, діджеї досягли практично всього, про що міг тільки мріяти артист-початківець. Вони були хедлайнерами найбільших світових сцен та фестивалів та очолювали безліч чартів на шляху до вершини танцювальної музики.

Проте Гетта та ван Бюрен ніколи не випускали разом оригінальну музику. Все може змінитися після того, як дві суперзірки оголосили, що їхня перша співпраця вже в дорозі. Дует звернувся до соціальних мереж, щоб представити новий трек, натхненний їх дебютом B2B у 2022 році на Ushuaïa Ibiza під час виступу Гетти «F*** Me I’m Famous!» резиденція.

“Кохання до музики понад усе, тому Ібіца завжди буде моїм улюбленим місцем на Землі”, – написали вони. «У нас різні музичні шляхи, але наша пристрасть поєднує нас… І дала нам бажання випустити трек разом».

Шанувальники голландських та французьких важкоатлетів однаково раді почути, що буде далі. Ван Бюрен щойно випустив “Більше, ніж життя”, офіційний гімн національної збірної Нідерландів з футболу, яка бере участь у чемпіонаті Європи УЄФА цього місяця.

Гетта, з іншого боку, нещодавно оголосив про свою ексклюзивну резиденцію в США у 2025 році з LIV у Майамі та Лас-Вегасі.

Ні ван Бюрен, ні Ґетта на момент написання цієї статті не розкрили ані назви, ані дати випуску свого дебютного альбому.