Амстердамський клуб De School ділиться великим цифровим архівом

Закритий амстердамський клуб De School відкрив свої архіви, поділившись понад 800 сетами, записаними в клубі, які тепер доступні для потокової передачі.

Багатоцільовий центр мистецтв та гостинності, який закрився як De School у січні і з того часу знову відкрився як Tilla Tec, запустив інтерактивний цифровий архів під назвою Het Archief, що містить сотні записів з моменту відкриття клубу з 2016 року до 2024 року.

Проект став результатом співпраці з Mixcloud, Stadsarchief Amsterdam та Podium Kunst, та понад 500 артистів дали дозвіл на включення своїх сетів. Багато міксів супроводжуються описом від діджея, як, наприклад, сет Олени Віллікенс та Володимира Івковича, випущений у березні 2018 року, який, за її словами, надихнув їх «відтепер регулярно грати під ім’ям Віллікенс та Івкович».

“Перевівши вісім років нашої історії у відкритий архів, ви запрошуєтеся знову увійти і згадати De School через звук”, – заявила команда в Instagram. «Het Archief – це капсула часу для сьогодення та майбутнього, а також свідчення переважає час цінності клубної культури. Насамперед це спільний простір де можна просто знову загубитися в (музиці)».

Слухачі можуть переглядати архів за роками, а також місцями, промоутерами та серіями заходів, наприклад, фірмовий Het Weekend від De School. Є мікси від резидентів клубу і таких фаворитів, як Aurora Halal, Upsammy, Objekt, Oceanic, Stellar OM Source, rRoxymore, Speedy J, Hunee, Carista, Nene H, Call Super, Mor Elian та багатьох інших. Послухати архів можна за посиланням https://hetarchief.deschoolamsterdam.nl/home/