Тейлор Свіфт увійшла в історію «Греммі», встановивши черговий рекорд, а Кайлі Міноуг нарешті отримала заповітну статуетку за найкращій танцювальний поп-запис.

Ну ось і відшуміла в Лос Анджелесі 66 церемонія нагородження «Греммі». Члени національної академії мистецтва та науки звукозапису оголосили головних музичних тріумфаторів року та вручили їм заповітні статуетки.

Премія «Греммі» за найкращий альбом цього року дісталася американській співачці Тейлор Свіфт. Вона стала першою виконавицею, яка здобула цей престижний трофей чотири рази. Нагородою також відзначено її альбом Midnights.

У категорії «Пісня року» перемогла американська співачка Біллі Айліш за трек What Was I Made For? фільму «Барбі».

Ще перебуваючи у гримерці, Кайлі Міноуг змусила говорити про себе. До виходу на червону доріжку 55-річна співачка дізналася, що її хіт Padam Padam став найкращим танцювальним поп-записом і стрибала в халаті, радіючи тріумфу.

У чесній боротьбі Кайлі Міноуг перемогла Девіда Гетту, Анн-Марі та Кой Лере; Келвін Харріс за участю Еллі Гулдінг та Бебе Рекшу. Це перша перемога у цій зовсім новій категорії.

Нагадаємо, артистку було номіновано на «Греммі» шість разів. Свою першу нагороду вона виборола у 2004 році за пісню Come Into My World.