«100 найкращих діджеїв: найбільше у світі музичне опитування»,  новий повнометражний документальний фільм присвячений 30-річному ювілею списку 100 найкращих діджеїв.

Документальний фільм DJ Mag Original дає ексклюзивну інформацію про найбільше у світі музичне опитування, розказане деякими з найвідоміших виконавців електронної музики. «100 найкращих ді-джеїв: найбільше у світі музичне опитування» розповідає історію опитування починаючи з його скромного початку у 90-х роках як голосування поштою і до того, як воно стало глобальним явищем, яким воно є сьогодні.

У документальному фільмі представлено інтерв’ю з артистами, які посідали центральне місце в опитуванні «100 найкращих діджеїв» за 30-річну історію. До них входять Карл Кокс, Смокін Джо, Девід Гетта, Мартін Гаррікс, Шарлотта де Вітте, Стів Аокі, Армін ван Бюрен, DJ Полетт, Девід Моралес, Fatboy Slim, Аріель Фрі, ALOK, Сонік, Дон, Сара , Джон Дігвід, Маріана Бо та багато інших.

Якщо з англійською мовою не дружите в налаштуваннях до ролика на Youtube увімкніть субтитри та переклад на українську мову. Приємного перегляду! Фільм можна подивитись за посиланням